Finbo Trzcińsko-Zdrój

Zachodniopomorskie

Planujesz wziąć pożyczkę? Chcesz dowiedzieć się, w który twórz pożyczkodawca może zweryfikować Twoją sytuację finansową? Przeczytaj towar i dowiedz się, jak firmy pożyczkowe kontrolują naszych użytkowników.

Finbo Dębno

Rynek pożyczek pozabankowych ciągle się rozwija. Zaś nie chodzi tutaj wyłącznie o cena umów i wielkość działalności. Spółki z części dokonują coraz bardziej wrażliwych sprawdzeń klientów.

pożyczka finbo
pożyczka finbo

Zapomnij o telefonach do panowie i zaświadczeniach o zarobkach. Składając wniosek o pożyczkę, jednocześnie wyrażasz zgodę na udostępnienie firmie dużo ciekawszych informacjach.

zloz wniosek

Gdzie firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Większość pożyczkobiorców kojarzy nazwy takie jak BIK albo pożyczki BIG. Jeżeli robi Ci się, że sprawdzenia wiążą się wyłącznie do tych rejestrów – stanowisz w błędzie. Firmy pożyczkowe coraz chętniej zapisują się autorskimi podstawami danych. Dlatego, jeżeli kiedykolwiek brałeś komercyjną pożyczkę – stanowi ogromna szansa, że pożyczkodawca będzie mógł sprawdzić jej przebieg.

Dla przykładu – składając wniosek o pożyczkę w spółce Finbo Dębno , wyrażasz zgodę na udostępnienie Twoich oddanych do 34 zewnętrznych podmiotów (w współczesnym do normalnej konkurencji firmy). Finbo Dębno uzyska informację zwrotną, czy ubiegałeś się o pożyczkę w ostatnich podmiotach, jakimi oddanymi się posługiwałeś oraz ewentualnie spłaciłeś ją na etap. Firmy podnoszą argument, iż istnieje toż niezbędne do zabezpieczenia się przed ewentualnymi nadużyciami (np. pobranie chwilówki na inne dane). Jednak otrzymanie takich informacji daje te duże miejsce do prac analitycznej.
Różne sposoby weryfikacji

Od 2012 roku mężczyźni są okazję podpisywania umów pożyczki przez internet. Najpopularniejszą metodą potwierdzenia tożsamości istnieje w tym przypadku przelew weryfikacyjny. Dzięki temu instytucje pożyczkowe dowiadują się, na jakie dane osobowe został zarejestrowany rachunek bankowy. Jednak to rozwiązanie posiada także nasze wady. Większość klientów firm pożyczkowych działa pod wpływem chwilowych impulsów. Wykonanie przelewu zajmuje trochę czasu – i następnie klient może się rozmyślić.

Dlatego stworzono różne sposoby weryfikacji – dedykowane aplikacje. Warto wymienić tu chociażby Kontomatik lub Groszconnect. Z zastosowaniem tych aplikacji nie musisz spełniać przelewu. Wystarczy, że zalogujesz się do swojej bankowości elektronicznej.

zobacz również Finbo logowanie

Wykorzystując taką aplikację, jednocześnie udostępniasz pożyczkodawcy wszelkie informacje związane z Twoim kontem. Firma może przejrzeć Twoje przelewy, zobaczyć nie bierzesz pieniądze, kto jest Twoim pracodawcą i ile tracisz na miesięczne utrzymanie. To niezwykle ważne dane. Dzięki nim, pożyczkodawca nie tylko oceni Twoją sytuację finansową, ale także będzie mógł właśnie profilować przyszłych klientów.

Źródło artykułu Jak firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Finbo Dębno

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments