Leasing bez bik

Leasing Żmigród zadzwoń 887332665

Komputery i Internet

Leasing to wyjątkowo interesujący rodzaj pozyskania potrzebnych rzeczy. Zespala ze sobą dwie czynności: pożyczki i wynajmu.
Przedmiot, który leasingujesz w trakcie umowy nie jest twój, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Stronie Śląskie

 

 

Najpopularniejszy leasing dotyczy samochodów, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci niezbędne do prowadzenia działalności możesz nabyć korzystając z tej metody. Młode firmy mogą otrzymać leasing już pierwszego dnia po rozpoczęciu działania. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w siedzibie ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Wyjątkowo prosto skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi możesz się skontaktować za pomocą prostego formularza, który zamieszczony jest w Internecie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Po prostu, możesz porozmawiać bezpośrednio ze specjalistą w dziedzinie leasingu wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

W trakcie spotkania agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a niewiele ich potrzeba) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Wydatki które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Kontakt z agentem, który przeanalizuje finanse i podatki, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla właściciela małej i średniej firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to duże usprawnienie. Najistotniejsze jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

W tej formie, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale wyposażenie i auta dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Procedura jest banalna. Dokonujesz wyboru auta, ustalasz warunki finansowania, aplikujesz zdalnie lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
możesz już odebrać nowy samochód. Profity płynące z tych działań są bezcenne. Zyskujesz cenny czas, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Masz też gwarancję, że uzyskujesz najniższą możliwą, której jeśli negocjował byś samodzielnie zapewne byś nie otrzymał. Poruszasz się nowym samochodem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty wyłącznie lejesz benzynę, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną sprawuje pieczę firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Precyzyjnie dobrane polisy zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w razie stłuczki, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Kolejna zaleta to fakt, że nie musisz odkupowania auta, które masz w leasingu. Tak więc, późniejsza odsprzedaż auta i zabieganie o atrakcyjną cenę również nas nie dotyczą.

Możesz bać się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać elastyczność finansów masz dwa rozwiązania. Możesz zdecydować się na zakup auta używanego. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na samochód używany, a instytucje takie, jak Leasing Stronie Śląskie oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z płynnością finansową, możesz przekształcić zapisy umowy. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy człowiek może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Zgadzamy się na zawarcie umowy, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który sobie wybraliśmy, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. W zawartej umowie, określa się, że posługujemy się autem, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Oczywiście, nie ma żadnego przymusu wykupu samochodu.

Firma Leasing Stronie Śląskie będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu, potwierdzającego tożsamość, zaświadczenia o dochodach, wyciągu z konta.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym przypadku, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie nie wpływa na zmianę naszej zdolności do zaciągania kredytów. Jest to więc bardzo wysoka korzyśćjeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Stronie Śląskie

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments